Dana Bramane

Dana Bramane

Vokālais pedagogs

Dana Bramane ir LNOB vadošais soprāns jau 15 gadus. Pati Dana dzied jau no trīs gadu vecuma un ir apguvusi visa veida pieredzi dziedot gan solo, gan ansambļos, koros un pat popgrupās. No 15 gadu vecuma sākusi apgūt klasiskās mūzikas pamatus. Pabeigusi Jāzepa Mediņa mūzikas koledžu, Latvijas Mūzikas akadēmiju, Erasmus apmaiņas programmu Oslo (Norvēģijā), kā arī papildinājusi savas zināšanas daudzās meistarklasēs. Dana ir piedalījusies vairākos starptautiskos konkursos un bijusi BBC Cardif Singer of the world fināliste. Šobrīd Dana aktīvi piedalās operas iestudējumos, ir daudzu galveno lomu izpildītāja.

Tā kā esmu gatavojusi daudzus bērnus konkursiem, pasniegusi neskaitāmas privātstundas daudziem dziedāt gribētājiem, mana pieredze ir pietiekoši liela, lai ar to padalītos tieši ar Tevi! Gaidīšu Tevi nodarbībās, kopā mēs varam sasniegt lielus mērķus!"


Dana Bramane


Jānis Aizupietis

Jānis Aizupietis

Vokālais pedagogs


Juris Jope

Juris Jope

Vokālais pedagogs

Juris Jope 2011.gadā absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, dramatiskā teātra aktieru kursu, strādājis aktiera profesijā Latvijas Nacionālajā teātrī,  mācījies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas operdziedāšanas klasē (pedagogs Krišjānis Norvelis), vēlāk absolvējis Lietuvas Mūzikas akadēmijas maģistrantūru. Apmeklējis Anitas Garančas meistarklases, mūziklu aktiera prasmes apguvis pie Gaļinas Barisjukas (Baltkrievija).

Latvijas Nacionālajā operā atveidojis dažādas lomas, piemēram,  Džakomo Pučīni operā “Manona Lesko”, Jāņa Lūsēna „Putnu operā” , Johana Štrausa operetē „Sikspārnis” u.c.

Juris Jope atveidojis vairākas lomas Latvijas Nacionālajā teātrī, tostarp Kvazimodo Zigmara Liepiņa operā „Parīzes Dievmātes katedrāle”. Liepājas teātrī dziedājis Tonija lomu Leo Bernstaina mūziklā „Vestsaidas stāsts”. Piedalījies vairākās Raimonda Paula koncertprogrammās, filmējies TV seriālos un TV šovos, kā arī Juris ir starptautiskās performances “Flower Duet” mākslinieks. Juris Jope pārvalda ne tikai klasisko mūziku, bet arī popmūziku. Jura Jopes augstvērtīgā muzikālā izglītība, pieredze klasiskajā un estrādes mūzikā, kā arī aktiera profesijas devums būs vislielākais guvums ikvienam jaunajam dziedātājam!

Cilvēka balss skanējums ir atkarīgs no tā, kā viņš ir iemācījies regulēt elpošanu. Pareiza elpošana labvēlīgi ietekmē ne tikai balss kvalitāti, bet arī nervu sistēmu. Ja Tu vēlies iemācīties pareizi elpot, nostādīt balsi, apgūt dažnedažādus aktiermākslas un vokālās mākslas knifus, kā arī iegūt pamatzināšanu bāzi, uz kuras balstās arī popmūzika, lai kvalitatīvi varētu dziedāt klasikso mūziku, popmūziku, soulmūziku un pat latviešu estrādi. Nāc un mums kopā izdosies!"


Juris Jope


Signe Aizupiete

Signe Aizupiete

Vokālais pedagogs

Signe Aizupiete ir beigusi Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu specialiātē akadēmiskā dziedāšana. Pēcāk absolvējusi Latvijas Kutūras Akadēmijas Latvijas Kultūras koledžu, kurā ieguvusi kultūras menedžera un teātra režijas diplomu, tāpēc Signe lielu vērību pievērš netikai dziesmas izpildei, bet arī priekšnesuma noformēšanai un aktiermeistarībai.

Signe ir skolojusies pie dažādiem vokālajiem pedagogiem, kā arī ieguvusi atzinīgas vietas dažādos vokālajos konkuros. Sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā “Prāta Vētra”, Jolanta Gulbe Paškeviča, kā arī iedziedājusi epizodisku lomu Disney animācijas filmā “Karalis Lauva”.

Signe savas muzikālās gaitas sāka 2011. gadā, bet vēlak, apvienojoties duetā “Signe un Jānis”, ieguva plašāku atpazīstamību TV3 veidotā šovā X – Faktors 2018. gada nogalē un TV3 veidota koncertšova “Prieks kopā būt” tūres laikā.

Šobrīd Signe aktīvi koncertē, piedalās bērnu muzikāli teatrālās izrādēs, kā arī vada dažāda veida pasākumus.

No 2018. gada Signe ir arī Rīgas Gospelkora sastāvā.

Signes tuvākie žanri ir pop mūzika, akadēmiskā dziedāšana un mūzikli. Signe ir atvērta un draudzīga, tapēc priecāsies sadarboties ar jebkuru dziedātgribošu jaunieti.

Vislabāk jūtos priecējot savus klausītājus ar enerģiskiem un nedaudz trakulīgiem rock'n'roll priekšnesumiem, tapēc, ja tevi interesē dziedāt un veidot muzikāli atraktīvus numurus, tad strādāsim pie tā kopā!"


Signe Aizupiete


Juris Vizbulis

Juris Vizbulis

Vokālais pedagogs

Juris Vizbuļa specialitāte ir operdziedāšana un mūzikli. Viņš ir absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas vokālo nodaļu. Vēlāk stažējies Londonā mūzikla un akadēmiskās dziedāšanas mākslās,atveidojis dažādas operlomas gan Latvijā, gan ārzemēs: J. Kalniņa operā „Hamlets” atveidojis Lukiana lomu, L. Bernstaina mūziklā „Vestsaidas stāsts” Tonija lomu (Latvijā un Romā) , G.Kalniņa, Ē. Vilsona mūziklā „Makss un Morics” Morica lomu, K.M.Šernberga mūziklā „Les Miserables” Mariusa lomu (Latvija un Londona), E.L Vēbera mūziklā „ Jāzeps un raibais brīnumsapņu mētelis” Jāzepa lomu, Z. Liepiņa rokoperā „Lāčplēsis” Līkcepures lomu, piedalījies kameroperā „Līsistre” u.c. Jura lielā pieredze un izglītība var būt neapšaubāms guvums ikvienam jaunajam dziedātājam.

Vēlos dalīties ar savām zināšanām ar jaunajiem un dziedāt gribošajiem mūzikas mīļotajiem. Pie manis Tu varēsi iegūt pamata zināšanas klasiskajā dziedāšanā un, ja vēlēsies, apgūt klasiskās mūzikas ārijas, taču patiess vilinājums Tev būs kļūt par krāšņo mūziklu melodiju izpildītāju. Es ticu, ka Tu to vari!"


Juris Vizbulis


Beāte Zviedre

Beāte Zviedre

Vokālais pedagogs

Beāte Zviedre absolvējusi Rīgas Doma kora skolas kordiriģēšanas nodaļu, ieguvusi maģistra grādu džeza dziedāšanā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, šobrīd aktīvi koncertē vokālajā grupā “Framest”. 

Vokālās grupas “Framest” sastāvā Beāte sadarbojusies ar Maestro Raimondu Paulu, Latvijas Radio bigbendu un citiem atzītiem profesionālajiem kolektīviem. Koncertējusi daudzviet Eiropā, kā arī Krievijā, Ķīnā, Japānā, Korejā u.c.

Vokāliste izpildījusi galveno lomu Latvijas Nacionālā teātra izrādē “Parīzes Dievmātes katedrāle”, laikmetīgajā operā “Saules vējš”, latviskajā versijā ierunājusi un iedziedājusi animācijas filmas “Ledus sirds” Annas lomu, paralēli darbam vokālajā grupā “Framest”- aktīvi koncertē ar savu džeza trio. Beātes muzikālās sadarbības bijušas ļoti daudz un dažādas – sākot ar dziedāšanu jauniešu korī “Kamēr…”  un beidzot ar fona vokālistes lomu dziedātaja Dona, Jāņa Stībeļa, Intara Busuļa, Laimas Vaikules, Jeļenas Vaengas, Filipa Kirkorova u.c. sastāvos. Augstā muzikālā pieredze Latvijā un ārzemēs, kā arī izglītība ir vokālās pasniedzējas Beātes lielākais trumpis.

Pie manis Tu varēsi apgūt dziedāšanas pamatus, kas jāzina katram solistam. Vistuvākie žanri man pašai ir džezs, akadēmiskā dziedāšana un mūzikli. Es uzskatu, ka svarīga ir ne tikai pati dziedāšanas tehnika, bet arī uzstāšanās māksla, aktiermeistarība un mūzikas teorija. Nāc un pierādi, ka arī Tu vari kļūt par populāru dziedātāju! Strādāsim pie tā kopā!"


Beāte Zviedre


Pop&Rock-skola-pasniedzējs-Intars Gegusts

Intars Gegusts

Pop&Rock-skola-pasniedzējs-Intars Gegusts

Intars Gegusts

Sitaminstrumentu spēles pedagogs

Intars Gegusts  absolvējis Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas Mežraga klasi. Bungu spēli apguvis pašmācības ceļā, paralēli daudzu gadu garumā apmeklējot privātstundas pie bundzinieka Gundara Lintiņa, konsultējoties ar Liepājas Simfoniskā orķestra un citiem mūziķiem. Studējis Latvijas Kultūras koledžā un Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Spēlējis grupās “PoSmS” un “Kino”, “DiDi’s BAND”, “Yello tribute”, “Radio Orchestra”, Giselle`s CREW u.c.  Strādājis par bungu spēles pasniedzēju Liepājas Mūzikas un Mākslas centrā. 

Šobrīd vada koncertaģentūru “Bravissimo”, kā arī “Slaveno Rīgas POP&ROCK studiju” kopā ar producenti Ievu Šteinbergu. Bungu spēli palīdz apgūt tiem, kas vēlas to pieprast hobija līmenī. 

Par Intaru audzēkņi saka šādus vārdus: Intars ir labs pasniedzējs, visu labi izskaidro. Praksi sabalansē ar teoriju. Viņš ir draudzīgs, jautrs, līdz ar to nodarbības ir interesantas.”

“Gribētāju mācīties ir daudz, tikai izturības ne visiem pietiek. Pierādi, ka Tu vari sasniegt to, ko citi no Tevis negaida! Es ticu, ka mums kopā izdosies!"


Intars Gegusts


Baiba Renerte

Baiba Renerte

Vokālais pedagogs
Pop & Klasika

Dziedātāja un vokālā pedagoģe. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu mūzikā, operdziedāšanas specialitātē, profesores Anitas Garančas klasē.

Latvijas Nacionālās operā atveidojusi  šādas lomas: Donna Elvīra V.A. Mocarta operā “Dons Žuans”, Otrā Dāma V.A. Mocarta “Burvju flautā”, Bradamante G.F. Hendeļa “Alčīnā”, Baltā dāma K. Pētersona „Mihails un Mihails spēlē šahu”, Princese Lineta S. Prokofjeva operā „Mīla uz trim apelsīniem”, Virtuves puika un Meža nimfa A. Dvoržāka „Nārā”, u.c. Piedalījusies daudzos izvērstu formu darbu iestudējumos: A.Vivaldi “Stabat Mater”, Dž. B. Pergolēzi “Stabat Mater”, F. Hidaša Rekviēms, V. A. Mocarta Rekviēms, M. A. Šarpentjē “Te Deum”. Baibas Renertes repertuārā ir arī vokālie cikli, tostarp, O. Mesiāna “Poemes pour Mi”, K. Debisī “Bilitis Dziesmas”, B. Britena “Kabarē Dziesmas” u.c.

Baibas Renertes plašās vokālās iespējas un aktrises talants pierādījies dažādu žanru mūzikas projektos, tostarp programmās bērniem. Viņas balsi pazīst arī radioklausītāji, tāpat Baiba Renerte darbojas arī animācijas filmu dublāžas laukā, kā arī ir seriāla “Lieliskais gadsimts” balss.

“Ja vēlies attīstīt savas vokālās prasmes un skatuvisko šarmu, Tev jāmācās pie pie manis - prasīgās vokālās instruktores! Nodarbības noris aktīvi un atraktīvā gaisotnē. Ja vien Tevi tas interesē - nāc un trenēsim balsi, dzirdi, dikciju, ritmu un Tavu vokālo talantu pareizi!"


Baiba Renerte