Beāte Zviedre

Vokālais pedagogs

Beāte Zviedre absolvējusi Rīgas Doma kora skolas kordiriģēšanas nodaļu, ieguvusi maģistra grādu džeza dziedāšanā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, šobrīd aktīvi koncertē vokālajā grupā “Framest”. 

Vokālās grupas “Framest” sastāvā Beāte sadarbojusies ar Maestro Raimondu Paulu, Latvijas Radio bigbendu un citiem atzītiem profesionālajiem kolektīviem. Koncertējusi daudzviet Eiropā, kā arī Krievijā, Ķīnā, Japānā, Korejā u.c.

Vokāliste izpildījusi galveno lomu Latvijas Nacionālā teātra izrādē “Parīzes Dievmātes katedrāle”, laikmetīgajā operā “Saules vējš”, latviskajā versijā ierunājusi un iedziedājusi animācijas filmas “Ledus sirds” Annas lomu, paralēli darbam vokālajā grupā “Framest”- aktīvi koncertē ar savu džeza trio. Beātes muzikālās sadarbības bijušas ļoti daudz un dažādas – sākot ar dziedāšanu jauniešu korī “Kamēr…”  un beidzot ar fona vokālistes lomu dziedātaja Dona, Jāņa Stībeļa, Intara Busuļa, Laimas Vaikules, Jeļenas Vaengas, Filipa Kirkorova u.c. sastāvos. Augstā muzikālā pieredze Latvijā un ārzemēs, kā arī izglītība ir vokālās pasniedzējas Beātes lielākais trumpis.

“Pie manis Tu varēsi apgūt dziedāšanas pamatus, kas jāzina katram solistam. Vistuvākie žanri man pašai ir džezs, akadēmiskā dziedāšana un mūzikli. Es uzskatu, ka svarīga ir ne tikai pati dziedāšanas tehnika, bet arī uzstāšanās māksla, aktiermeistarība un mūzikas teorija. Nāc un pierādi, ka arī Tu vari kļūt par populāru dziedātāju! Strādāsim pie tā kopā!”Beāte Zviedre