Signe Aizupiete

Vokālais pedagogs

Signe Aizupiete ir beigusi Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu specialiātē akadēmiskā dziedāšana. Pēcāk absolvējusi Latvijas Kutūras Akadēmijas Latvijas Kultūras koledžu, kurā ieguvusi kultūras menedžera un teātra režijas diplomu, tāpēc Signe lielu vērību pievērš netikai dziesmas izpildei, bet arī priekšnesuma noformēšanai un aktiermeistarībai.

Signe ir skolojusies pie dažādiem vokālajiem pedagogiem, kā arī ieguvusi atzinīgas vietas dažādos vokālajos konkuros. Sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā “Prāta Vētra”, Jolanta Gulbe Paškeviča, kā arī iedziedājusi epizodisku lomu Disney animācijas filmā “Karalis Lauva”.

Signe savas muzikālās gaitas sāka 2011. gadā, bet vēlak, apvienojoties duetā “Signe un Jānis”, ieguva plašāku atpazīstamību TV3 veidotā šovā X – Faktors 2018. gada nogalē un TV3 veidota koncertšova “Prieks kopā būt” tūres laikā.

Šobrīd Signe aktīvi koncertē, piedalās bērnu muzikāli teatrālās izrādēs, kā arī vada dažāda veida pasākumus.

No 2018. gada Signe ir arī Rīgas Gospelkora sastāvā.

Signes tuvākie žanri ir pop mūzika, akadēmiskā dziedāšana un mūzikli. Signe ir atvērta un draudzīga, tapēc priecāsies sadarboties ar jebkuru dziedātgribošu jaunieti.

“Vislabāk jūtos priecējot savus klausītājus ar enerģiskiem un nedaudz trakulīgiem rock'n'roll priekšnesumiem, tapēc, ja tevi interesē dziedāt un veidot muzikāli atraktīvus numurus, tad strādāsim pie tā kopā!”Signe Aizupiete