Pop&Rock-skola-pasniedzējs-Intars Gegusts

Intars Gegusts

Sitaminstrumentu spēles pedagogs

Intars Gegusts  absolvējis Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas Mežraga klasi. Bungu spēli apguvis pašmācības ceļā, paralēli daudzu gadu garumā apmeklējot privātstundas pie bundzinieka Gundara Lintiņa, konsultējoties ar Liepājas Simfoniskā orķestra un citiem mūziķiem. Studējis Latvijas Kultūras koledžā un Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Spēlējis grupās “PoSmS” un “Kino”, “DiDi’s BAND”, “Yello tribute”, “Radio Orchestra”, Giselle`s CREW u.c.  Strādājis par bungu spēles pasniedzēju Liepājas Mūzikas un Mākslas centrā. 

Šobrīd vada koncertaģentūru “Bravissimo”, kā arī “Slaveno Rīgas POP&ROCK studiju” kopā ar producenti Ievu Šteinbergu. Bungu spēli palīdz apgūt tiem, kas vēlas to pieprast hobija līmenī. 

Par Intaru audzēkņi saka šādus vārdus: Intars ir labs pasniedzējs, visu labi izskaidro. Praksi sabalansē ar teoriju. Viņš ir draudzīgs, jautrs, līdz ar to nodarbības ir interesantas.”

“Gribētāju mācīties ir daudz, tikai izturības ne visiem pietiek. Pierādi, ka Tu vari sasniegt to, ko citi no Tevis negaida! Es ticu, ka mums kopā izdosies!"


Intars Gegusts