Juris Jope

Vokālais pedagogs

Juris Jope 2011.gadā absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, dramatiskā teātra aktieru kursu, strādājis aktiera profesijā Latvijas Nacionālajā teātrī,  mācījies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas operdziedāšanas klasē (pedagogs Krišjānis Norvelis), vēlāk absolvējis Lietuvas Mūzikas akadēmijas maģistrantūru. Apmeklējis Anitas Garančas meistarklases, mūziklu aktiera prasmes apguvis pie Gaļinas Barisjukas (Baltkrievija).

Latvijas Nacionālajā operā atveidojis dažādas lomas, piemēram,  Džakomo Pučīni operā “Manona Lesko”, Jāņa Lūsēna „Putnu operā” , Johana Štrausa operetē „Sikspārnis” u.c.

Juris Jope atveidojis vairākas lomas Latvijas Nacionālajā teātrī, tostarp Kvazimodo Zigmara Liepiņa operā „Parīzes Dievmātes katedrāle”. Liepājas teātrī dziedājis Tonija lomu Leo Bernstaina mūziklā „Vestsaidas stāsts”. Piedalījies vairākās Raimonda Paula koncertprogrammās, filmējies TV seriālos un TV šovos, kā arī Juris ir starptautiskās performances “Flower Duet” mākslinieks. Juris Jope pārvalda ne tikai klasisko mūziku, bet arī popmūziku. Jura Jopes augstvērtīgā muzikālā izglītība, pieredze klasiskajā un estrādes mūzikā, kā arī aktiera profesijas devums būs vislielākais guvums ikvienam jaunajam dziedātājam!

“Cilvēka balss skanējums ir atkarīgs no tā, kā viņš ir iemācījies regulēt elpošanu. Pareiza elpošana labvēlīgi ietekmē ne tikai balss kvalitāti, bet arī nervu sistēmu. Ja Tu vēlies iemācīties pareizi elpot, nostādīt balsi, apgūt dažnedažādus aktiermākslas un vokālās mākslas knifus, kā arī iegūt pamatzināšanu bāzi, uz kuras balstās arī popmūzika, lai kvalitatīvi varētu dziedāt klasikso mūziku, popmūziku, soulmūziku un pat latviešu estrādi. Nāc un mums kopā izdosies! “Juris Jope